Szczegółowa wycena on-line samochodów inwestycyjnych oraz kolekcjonerskich LegendaryCars.pl pomaga orientacyjnie określić bieżącą wartość pojazdów oraz jej zmianę w czasie na rynku globalnym. Dzięki temu łatwiej jest nabyć samochód, który nie straci na wartości lub zainwestować pieniądze w formie lokaty. Wycena przeprowadzana jest na odległość w oparciu o formularz poniżej.

car

Zróżnicowane źródła danych

Na potrzeby określenia rynkowej wartości danego modelu, za pomocą narzędzi i w oparciu o zewnętrzne raporty rynkowe analizowane są różne źródła, w tym aukcje i sprzedaż dealerska. Pod uwagę jest brany stan pojazdów, historia, opcjonalne wyposażenie, jakość renowacji, stopień dokumentacji i wiele więcej.

Bazy ceny archiwalnych

Raport przedstawia co najmniej kilkuletni okres archiwalnej zmiany wartości pojazdu (często 10-letni, jeżeli dostępne raporty rynkowe na to pozwalają), wyraźnie obrazujący wahania cen samochodu w ostatnim czasie.

analytics
money

Ocena zwrotu z inwestycji

Szczegółowa analiza obejmuje prognozę zwrotu z inwestycji w horyzoncie 10-letnim. Umożliwia oszacowanie zysku po sprzedaży pojazdu w przyszłości oraz jego przyszłej wartości.

Porównanie do inwestycji w złoto

Analiza w ramach kontrastu zestawia archiwalne ceny samochodu ze zmianą wartości uncji złota w czasie (procentowo). Dzięki temu łatwiej można ocenić potencjał inwestycji.

six-gold-bars

Cena: 49,00 PLN brutto

Jak zamówić wycenę?

1. Uzupełnij formularz poniżej
2. W ciągu 24h otrzymasz informację czy na temat pojazdu istnieje wystarczającą ilość archiwalnych raportów rynkowych w celu wykonania wyceny
3. Otrzymasz link do płatności za wycenę oraz możliwość podania danych do faktury VAT
4. W ciągu 24h od zaksięgowania środków otrzymasz na e-mail wycenę pojazdu w formacie *.pdf

*Wszystkie podane w raporcie ceny są oparte na różnych źródłach danych. Pokazane wartości mogą różnić się od rzeczywistych w zależności od rynku. Wycena odnosi się do rynku globalnego.

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Marka

Model

Rok produkcji

Wersja (np. bazowa, GT, nazwa edycji specjalnej)

Nadwozie (np. cabrio, coupe, sedan, fastback)

Silnik (np. 3.0l R6, 289cid V8)

Skrzynia biegów (np. automat, manualna, półautomatyczna)

Korzystając z formularza zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez tę witrynę zgodnie z Polityką Prywatności.