Często zdarza się, że samochody, które zostały porzucone, stają się domami dla dzikiej przyrody. Ale to coś zupełnie innego.

Ten konkretny egzemplarz Porsche 911 Targa z 1974 r. został odkryty gdzieś w okolicach Genewy w Szwajcarii. Genewa słynie z banków, ale lokalne wiewiórki dokonały innego rodzaju depozytu – wykorzystały auto do przechowywania orzechów. Wiemy, że Szwajcarzy mają wysoki standard życia, ale fakt, że wiewiórki tego kraju używają klasycznego Porsche 911 jako spiżarni, jest już skrajnym luksusem!

Wiewiórki nie zostały namierzone

Te zdjęcia pochodzą od Porsche w Szwajcarii za pośrednictwem posta na Facebooku. Niestety szczegóły na ich temat są ubogie. Kiedy ratownicy dotarli do Porsche 911, które najwyraźniej zostało porzucone, znaleźli niespodziankę po uniesieniu maski. Silnik był w dobrym stanie, ale został prawie całkowicie zasypany orzechami przyniesionymi przez wiewiórki. Jeśli kable nie zostały pogryzione, prawdopodobnie uruchomienie auta może pójść całkiem sprawnie. Farba i dach wyglądają nieźle, więc prawdopodobnie auto było czymś przykryte.